krutoi50
Потребител
Карма: +0/-0
Липсва
Публикации: 2
|
 |
« : Юли 06, 2009, 12:40:37 » |
|
ПРез 1991 година поделихме башиният имот майка ми и двамата ми братя !Всеки получи своето както искаше аз станах собственик!Средният брат получи правото да ползва две стаи пристроени от източната страна на къщата докато си намери жилище !:( Но май ни излъга ! няма срок в който да се укаже до кога ще ползва стаите ! стигали сме до физически и юридически сблъсъци!Знае че няма срок и казва че немога да направя нищо по въпроса !Така се узна че няма намерение да си търси жилище ! как да се постави срок в клаузата -след като умишлено не търси жилише !??Не се ли получава че това е предумишлена измама или фиктивнос на подписаму в договора !?
|