shemeta
Потребител
Карма: +0/-0
Липсва
Публикации: 1
|
 |
« : Февруари 25, 2015, 12:59:28 » |
|
Здравейте!На 26.02.2015год. преподписах договора си с vivatel с абонаментен план-15.00лв.След около седмица ми се обади тяхна служителка и каза,че съм избрана да получа подарък телефон при положение,че подпиша нов договор за по-висок абонамент-29.00лв.Аз обясних,че преди седмица съм преподписала договора си с тях,но служителката ми обясни,че мога отново да преподпиша.Е,аз се съгласих ,пратиха новия договор и подаръка и аз преподписах.На 24.02.2015год. ми дойде съобщение,че съм достигнала кредитния си лимит и сумата беше стряскаща.Обадих се веднага и ми беше обяснено,че още съм на стария си абонаментен план , нямам минути и трупам сметка.Когато попитах защо не съм с новия абонаментен план ,служителката каза,че съм нямала право да преподписвам втори път и трябва да платя сметката и да върна подаръка.Как да процедирам сега? Кой има право-аз или vivatel? Благодаря предварително!
|