Страници: [1]   Надолу
  Разпечатай  
Автор Тема: Съкращаване на служител по чл.328 ал.1 т.2 от кт въпрос?  (Прочетена 1167 пъти)
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
El_pe
Потребител
*

Карма: +0/-0
Липсва Липсва

Публикации: 1


« : Юли 03, 2014, 10:19:21 »

Бих искала да получа Вашето компетентно мнение, относно съкращаване на служител по чл.328 т.1 ал.2? Изчетох материалът публикуван от Вас по този член, и ми стана ясно че не е напълно спазена процедурата в моят случай, тъй като , съкращавайки ми , ми бе предложено от длъжност "заместинк ръководител фсо" да заема длъжността "счетоводител", без да е приложена утвърдна заповед  за промяна в щатното разписание от министър на регионално развитие, който е принципалът в случая.
Въпрост ми е : имам ли право след като е минала година и половина, знам че нямам право на дело, съгласно давностните срокове, но дали ако сезирам "Инспекция по труда", биха свършили нещо?
« Последна редакция: Юли 03, 2014, 12:01:33 от Tapizaushi79 » Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Разпечатай  
 
Отиди на: