Здравейте отново! Още не сме прехвърлили автомобила,но поне вече имам пълномощно ! Влизам пак в темата,но с нов въпрос

- сега когато вече съм упълномощен да управлявам (и да търгувам с автомобила-знам че няма как да го продам без бележка от данъчното) трябва ли да продължавам да се притеснявам от факта ,че мога да загубя и парите и автомобила ?