Stoyan_K.
Потребител
Карма: +0/-0
Липсва
Публикации: 1
|
 |
« : Януари 30, 2014, 07:45:58 » |
|
Призовката чрез която трябва да бъде призован ответника е връчена чрез ищеца, като ответникът не е бил известен за образувано съдебно производство срещу него. Заседанието е разгледано в отсъствието на ответника и той не е бил известен по никакъв начин за изхода на делото. Става въпрос за ограничителна заповед при положение, че ответникът разполага с доказателства и свидетели, че основание за издаването на същата няма. Какви са възможностите му за обжалване при положение, че е изтекъл двуседмичният срок, а той е разбрал за нарушението и делото от четвърта страна, която не представлява съдебен служител?
|