Страници: [1]   Надолу
  Разпечатай  
Автор Тема: Може ли да се иска напускане по чл.325 за фиксирана дата?  (Прочетена 890 пъти)
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Потребител22
Потребител
*

Карма: +0/-0
Липсва Липсва

Публикации: 2


« : Юни 02, 2013, 07:50:24 »

Здравейте!
Видно от заглавието искам да напусна по взаимно съгласие, но след 2 месеца от подаване на заявлението. Иначе- ако напусна по чл. 326 имам 3 месечно предизвестие по договора.То пък не ме устройва.
Съществува ли вариант аз да укажа дата в бъдеще време (в срок по-малък от дължимото предизвестие) за освобождаване по 325 ? И може ли работодателят да не спази желанието ми и да ме "уреди" с напускане още на другия ден?
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Разпечатай  
 
Отиди на: