kolio82
Потребител
Карма: +0/-0
Липсва
Публикации: 1
|
 |
« : Август 06, 2012, 08:11:47 » |
|
Здравейте. Извадих си скица на земеделска земя с площ 11дка и установих, че има сервитут с площ 6,5дка. На територията на парцела има сонда на Нефт и Газ. През 2009 е издаден нотариален акт за учредяване на сервитут. Собственик на земята е майка ми. За въпросния акт тя не е била уведомена. Има сключен договор с арендатор за цялата квадратура на парцела. Искаме да премахнем сервитута, за да продадем земята. Моля за съвет. Благодаря предварително.
|