Страници: [1]   Надолу
  Разпечатай  
Автор Тема: Какво се прави след изпълнителен лист?  (Прочетена 1843 пъти)
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
sisi7194
Потребител
*

Карма: +0/-0
Липсва Липсва

Публикации: 1


« : Юни 27, 2012, 07:50:16 »

Спечелихме дело в Районен съд.Уважиха гражданския ни иск.Сега ще ни дадат изпълнителен лист с който да си съберем парите.Може ли да ми кажете каква е процедурата по-нататък.
« Последна редакция: Юни 29, 2012, 12:24:21 от 1000 » Активен
1000
Модератор
Джедай
****

Карма: +12/-0
Липсва Липсва

Публикации: 204



« Отговор #1 : Юни 29, 2012, 12:24:58 »

Спечелихме дело в Районен съд.Уважиха гражданския ни иск.Сега ще ни дадат изпълнителен лист с който да си съберем парите.Може ли да ми кажете каква е процедурата по-нататък.

Като вземете изпълнителния лист отивате при ЧСИ, съдия изпълнител и му носите оригинала.
Активен

Страници: [1]   Нагоре
  Разпечатай  
 
Отиди на: