Страници: [1]   Надолу
  Разпечатай  
Автор Тема: Споразумение за сътрудничество  (Прочетена 1853 пъти)
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
nikita_ta
Потребител
*

Карма: +0/-0
Липсва Липсва

Публикации: 1


Ел. поща
« : Май 17, 2012, 03:22:59 »

Здравейте! Въпросът ми е слетния когато има подписано споразумение за сътрудничество между няколко страни, и една от страните не е изпалнила задълженията си по споразумението, какво следва? Подлежат ли на наказание? И как бихме могли да се разберем с тях без да се стига до съд евентуално?

Благодаря Ви предварително!
Активен
Теофана Драгиева
Джедай
*****

Карма: +26/-0
Липсва Липсва

Публикации: 302


« Отговор #1 : Май 21, 2012, 05:06:16 »

Всеки договор или споразумение има силата на закон в отношенията между страните по договора. Страната, която е нарушила договора отговаря за неизпълнение, неточно или забавено изпълнение. Точният текст на договора и конкретните факти и доказателства са определящи за изхода на спора.
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Разпечатай  
 
Отиди на: