nikita_ta
Потребител
Карма: +0/-0
Липсва
Публикации: 1
|
 |
« : Май 17, 2012, 03:22:59 » |
|
Здравейте! Въпросът ми е слетния когато има подписано споразумение за сътрудничество между няколко страни, и една от страните не е изпалнила задълженията си по споразумението, какво следва? Подлежат ли на наказание? И как бихме могли да се разберем с тях без да се стига до съд евентуално?
Благодаря Ви предварително!
|