piroman1
Потребител
Карма: +0/-0
Липсва
Публикации: 1
|
 |
« : Май 02, 2012, 09:35:42 » |
|
Здравейте.Нуждая се от мнение на специалист,и първо реших да пробвам тук. В 8.30ч сутринта идва някаква жена /не се представи / и носи на жена ми призовка,от софийски съд /живеем на 300км. От софия и никога не сме живели там/ .В призовката пише че С.Й.П призовава сестра си М.П като свидетел.Името и адреса са верни но тя няма брат, майка и е била женена за човек /който вече не е жив/ ,който е имал син с подобно име /малкото име на С.Й.П не е същото/, и тя отказа да приеме призовката без да се е подписвала някъде.Жената с призовките си ги прибра и замина.Въпросът ми е може ли да има някакви последствия това че е отказала да получи призовката.До сега не сме имали работа със съдилища и сме притеснени, ако трябва да уточня нещо съм на линия.Благодаря предварително.
|