|
Теофана Драгиева
|
 |
« Отговор #1 : Февруари 04, 2012, 09:43:41 » |
|
Първо има различни давности. Второ има различни начални моменти на давностите. Продължителността на давностните срокове по НК зависи от квалификацията на престъплението, определена не от Вас, а от компетентните органи. Много е вероятно да са изтекли всички давности, но към този момент това не може да се каже със сигурност. Вие си решавате, дали да сезирате прокуратурата.
|