Страници: [1]   Надолу
  Разпечатай  
Автор Тема: Давност и земеделски земи  (Прочетена 2093 пъти)
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
kandimkras
Потребител
*

Карма: +0/-0
Липсва Липсва

Публикации: 4


« : Февруари 04, 2012, 06:52:34 »

Установих измама при възстановяването на земеделски земи. Анкетите са правени през 1998 г. Изтекла ли е давността? Има ли смисъл да информирам прокуратурата?
« Последна редакция: Февруари 09, 2012, 06:53:27 от admin » Активен
Теофана Драгиева
Джедай
*****

Карма: +26/-0
Липсва Липсва

Публикации: 302


« Отговор #1 : Февруари 04, 2012, 09:43:41 »

Първо има различни давности. Второ има различни начални моменти на давностите. Продължителността на давностните срокове по НК зависи от квалификацията на престъплението, определена не от Вас, а от компетентните органи. Много е вероятно да са изтекли всички давности, но към този момент това не може да се каже със сигурност.
Вие си решавате, дали да сезирате прокуратурата.
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Разпечатай  
 
Отиди на: