penata_str
Потребител
Карма: +0/-0
Липсва
Публикации: 3
|
 |
« : Декември 11, 2011, 11:48:50 » |
|
Съсобтвеник съм на един имот, освен мен другият собственик на имота е моя роднина, която е на пределна възраст. Все още нямаме реална делба на имота, а само между нас сме се разбрали.Решил съм да строя вила, но за целта ми е необходимо да влезна около 18 кв.м в неината част, тъй като проекта който съм харесъл го изисква.Тя естествено е съгласна за това, аз също съм съгласен да отстъпя 18кв. от моя парцел в задната част на имота (просто да ги разменим). Възможно ли е това да стане по законов ред. Какво да направя за да ми е по спокойно и един ден да не ми се търси сметка от нейните наследници.
|