Страници: [1]   Надолу
  Разпечатай  
Автор Тема: Съсобственост на недвижим имот и бъдещ строеж  (Прочетена 1738 пъти)
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
penata_str
Потребител
*

Карма: +0/-0
Липсва Липсва

Публикации: 3


Ел. поща
« : Декември 11, 2011, 11:48:50 »

Съсобтвеник съм на един имот, освен мен другият собственик на имота е моя роднина, която е на пределна възраст. Все още нямаме реална делба на имота, а само между нас сме се разбрали.Решил съм да строя вила, но за целта ми е необходимо да влезна около 18 кв.м в неината част, тъй като проекта който съм харесъл го изисква.Тя естествено е съгласна за това, аз също съм съгласен да отстъпя 18кв. от моя парцел в задната част на имота (просто да ги разменим). Възможно ли е това да стане по законов ред. Какво да направя за да ми е по спокойно и един ден да не ми се търси сметка от нейните наследници.
« Последна редакция: Декември 11, 2011, 11:59:38 от 1000 » Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Разпечатай  
 
Отиди на: