Страници: [1]   Надолу
  Разпечатай  
Автор Тема: Закупуване на жилище от общината от многодетно семейство  (Прочетена 1880 пъти)
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
boiko pavlov
Потребител
*

Карма: +0/-0
Липсва Липсва

Публикации: 1


« : Август 21, 2011, 07:52:00 »

Слу4иа е следня жената с която живеиа  е осиновена по  то4но са осиновени две двоики близнаци при което е взето закупено жили6те от об6тината за6тото са били многодетно семеиство  и в моента се тварди 4е жили6тето е предписано на едина брат а ку6тата на другиа брат
ние обитаваме апартамента от 1 и 6 месеца и сега искат да ни изгонят или да пла6таме наем за него а сме деца едното е на 3 годинки др е на 8 год
Та в слу4я сестрите  супругата ми можели да предяви претенци кум  апартамента коите е даден наи ве4е заради тях и могем ли да им попре4ем да ни изгониат от там поне до като изесним пологението
БЛАГОДАРЯ ЖИ ПРЕДВАРИТЕЛНО
« Последна редакция: Август 22, 2011, 10:26:18 от 1000 » Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Разпечатай  
 
Отиди на: