boiko pavlov
Потребител
Карма: +0/-0
Липсва
Публикации: 1
|
 |
« : Август 21, 2011, 07:52:00 » |
|
Слу4иа е следня жената с която живеиа е осиновена по то4но са осиновени две двоики близнаци при което е взето закупено жили6те от об6тината за6тото са били многодетно семеиство и в моента се тварди 4е жили6тето е предписано на едина брат а ку6тата на другиа брат ние обитаваме апартамента от 1 и 6 месеца и сега искат да ни изгонят или да пла6таме наем за него а сме деца едното е на 3 годинки др е на 8 год Та в слу4я сестрите супругата ми можели да предяви претенци кум апартамента коите е даден наи ве4е заради тях и могем ли да им попре4ем да ни изгониат от там поне до като изесним пологението БЛАГОДАРЯ ЖИ ПРЕДВАРИТЕЛНО
|