Здравейте,
Искаме да назанчим стажанти за 3 или 6 месеца срещу определено месечно възнаграждение. Мислихме между граждански или трудов и се спряхме на трудов договор. Какво е Вашето мнение? Благодаря.
Ако искате да ги назначите да работят 8 часа на ден за 3 месеца - срочен трудов договор. Но ако някой от тях не се справя с възложените задачи - няма да е неизпълнение, т.е. трябва да прецените хората и не може да изисквате резултат. Може да искате само да работят в работното си време.