Страници: [1]   Надолу
  Разпечатай  
Автор Тема: Стъпки при получаване на нотариалин акт  (Прочетена 1834 пъти)
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
dogeiv
Потребител
*

Карма: +0/-0
Липсва Липсва

Публикации: 1


Ел. поща
« : Юни 02, 2011, 09:51:09 »

Здравейте,
Историята е следната:
През 1988 или 1989 година, като 18 годишен, сключих договор с Общината, за да може следващите десет година да работя в родният ми град. В замяна ми дадоха възможност да закупя дворно място. Прз 1990 година по време на демокрацията, която дойде, ни казаха, че до есента на 1991 година ако ненаправим поне един етаж от къщата /първа плоча/, собствениците на земята ще могат да си я вземат обратно. Извадена бе скица на имота, който също така баща ми заплати целия, извадихме план за къща, закупихме материали и се започна голямо строене, за да не ни платеното везат дворното място. До преди да се оженя, през 1992 година къщата /приземен етаж, и първи етаж/ беше готова. Въпроса ми е как сега да си извадя нот акт. Искам да е на мое име само, защото е направена къщата преди да се оженя. какво ще е необходимо
« Последна редакция: Юни 02, 2011, 10:23:47 от Rose » Активен
Rose
Модератор
Джедай
****

Карма: +23/-1
Липсва Липсва

Публикации: 494



« Отговор #1 : Юни 02, 2011, 10:24:37 »

Здравейте,
Историята е следната:
През 1988 или 1989 година, като 18 годишен, сключих договор с Общината, за да може следващите десет година да работя в родният ми град. В замяна ми дадоха възможност да закупя дворно място. Прз 1990 година по време на демокрацията, която дойде, ни казаха, че до есента на 1991 година ако ненаправим поне един етаж от къщата /първа плоча/, собствениците на земята ще могат да си я вземат обратно. Извадена бе скица на имота, който също така баща ми заплати целия, извадихме план за къща, закупихме материали и се започна голямо строене, за да не ни платеното везат дворното място. До преди да се оженя, през 1992 година къщата /приземен етаж, и първи етаж/ беше готова. Въпроса ми е как сега да си извадя нот акт. Искам да е на мое име само, защото е направена къщата преди да се оженя. какво ще е необходимо

Трябват ви архитект и адвокат. И то не какви да е, а такива които разбират именно от тази материя. Не може да ви се помогне във форума, трябва да се видят самите документи.
Активен

Страници: [1]   Нагоре
  Разпечатай  
 
Отиди на: