karaman
Потребител
Карма: +0/-0
Липсва
Публикации: 1
|
 |
« : Май 25, 2011, 02:23:19 » |
|
Аз съм рускиня,омъжена съм за българин, имаме над 5 години брак и дете. В Русия имам право да осиновя дете само на мен, с разрешение на съпруга ми. Т.е., детето ще има моята фамилия, а графата *баща* няма да пише нищо. Юридически, съпругът ми няма да му се води баща. Мен ме интересува, при това положение,как може да протече процедурата по доосиновяването от съпруга ми вече в България? Предварително благодаря!
|