АНА СИМЕОНОВА
Потребител
Карма: +0/-0
Липсва
Публикации: 8
|
 |
« : Февруари 02, 2011, 02:49:16 » |
|
Поради "грозна "постъпка на вече бивш съпруг не можах за 5 месеца да подам документи пред"Социалното подпомагане" за детски надбавки.От тук нататък ще получавам вече,но за тези месеци и да искам не мога да простя на "мъжа си" тази долна,коварна и подла постъпка. Така че отново бих искала помощ----имам ли шанс,да го съдя за пропуснати ползи,и той да ми "върне "тези пари.Да може да кажете че искам и отмъщение и ще бъдете прави---искам да си плати за страданието което причини на детето ни.
|