Страници: [1]   Надолу
  Разпечатай  
Автор Тема: Мога ли да претендирам за вещно право на ползване в моя случай?  (Прочетена 1013 пъти)
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Андрей
Потребител
*

Карма: +0/-0
Липсва Липсва

Публикации: 2


« : Януари 20, 2011, 06:46:20 »

2001 година закупих имот на името на децата ми по смисъла на чл.22 от ЗЗД.Става въпрос за цеха в който упражнява дейност фирмата ми. След 6 години се разведох със съпругата ми Миналата година получих покана да напусна имота. Мога ли да претендирам за придобиване право на ползване по давност, за това че съм ползвал имота грижил съм се за него добросъвестно в продължение на 8 години.
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Разпечатай  
 
Отиди на: