Страници: [1]   Надолу
  Разпечатай  
Автор Тема: Обещетение за отглеждане на дете от 1 до 2 годишна възраст  (Прочетена 1387 пъти)
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
явор
Потребител
*

Карма: +0/-0
Липсва Липсва

Публикации: 1


« : Юли 25, 2010, 11:30:37 »

работодателят ми се опитва да ме накара да прекратя трудовият си договор след изти4ане на 415сте дни маи4инство - законно ли е ?и как да продължа отпускът по маи4инство до навършване на 2 години на детето?
« Последна редакция: Юли 25, 2010, 01:46:25 от Rose » Активен
Mrs. Spensur
Претендент
**

Карма: +2/-0
Липсва Липсва

Публикации: 14



« Отговор #1 : Юли 25, 2010, 06:05:06 »

имате закрилата по чл. 333 ал. 1, т. 1 и работодателят може да Ви уволни само след предварително разрешение от ИТ
Активен
DEKAH
Самурай
****

Карма: +19/-1
Липсва Липсва

Пол: Мъж
Публикации: 123



Ел. поща
« Отговор #2 : Юли 27, 2010, 10:16:06 »

имате закрилата по чл. 333 ал. 1, т. 1 и работодателят може да Ви уволни само след предварително разрешение от ИТ

Напоследък много лесно взеха да ги дават тия разрешения....
Активен

Безразлично...?! Чувствам се ОТЛИЧНО!
Страници: [1]   Нагоре
  Разпечатай  
 
Отиди на: