Страници: [1]   Надолу
  Разпечатай  
Автор Тема: Проблеми със съседи  (Прочетена 2236 пъти)
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Kostadinka
Потребител
*

Карма: +0/-0
Липсва Липсва

Публикации: 1


« : Май 13, 2010, 02:15:01 »

Съседка подава жалби в министерството на вътрешните работи срещу мен без основания и ме подлага на психически тормоз в продължение на години в закона за ет.собственност не намерих закон , който да ме защити от тази жена . Какво да правя?
Активен
Петя
Претендент
**

Карма: +5/-0
Липсва Липсва

Пол: Жена
Публикации: 34



Ел. поща
« Отговор #1 : Юни 02, 2010, 02:41:48 »

В какво точно се състои тормоза?
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Разпечатай  
 
Отиди на: