Kostadinka
Потребител
Карма: +0/-0
Липсва
Публикации: 1
|
 |
« : Май 13, 2010, 02:15:01 » |
|
Съседка подава жалби в министерството на вътрешните работи срещу мен без основания и ме подлага на психически тормоз в продължение на години в закона за ет.собственност не намерих закон , който да ме защити от тази жена . Какво да правя?
|