kavkaz
Потребител
Карма: +0/-0
Липсва
Публикации: 2
|
 |
« : Февруари 24, 2010, 02:59:55 » |
|
Здравейте, Искам да сключа договорна ипотека върху недвижим имот на длъжник, върху който имот вече има учредена първа ипотека в полза на банка. Въпроса ми е, след изтичане датата на падежа на обезпеченото вземане, ако същото не е погасено, мога ли безпроблемно да поискам от ЧСИ да обяви имота за публична продан или трябва да се съобразявам с банката? Зная, че банката е с предпочтително удовлетворение.
Предварително благодаря
|