Интернет - кафене за юристи

Гражданско право => Трудово и осигурително право => Темата е започната от: jorakis в Ноември 07, 2012, 06:19:21



Титла: има ли право работодателят ми да ме задължи
Публикувано от: jorakis в Ноември 07, 2012, 06:19:21
1.Има ли право работодателят ми да ме задължи да подпиша допълнително споразумение да работя като психолог/според висшето ми образование/ при положение,че вече съм назначена като социален асистент на пълен работен ден с трудов договор?
2.Изисква ли се висше образование за социален асистент и ако да какъв е прага на заплатата?
Сега заплатата ми е 290 лв.
Предварително ви благодаря за помощта!