|
Титла: Въпрос относно органи на управление ЗУЕТ Публикувано от: nobreak в Ноември 04, 2012, 10:34:53 Здравейте. При наличие на управителен съвет и председател на управителния съвет избира ли се отделно домоуправител? При наличие на управителен съвет трябва ли да има отделно управител или управител се избира ако няма управителен съвет?
Моля Ви помогнете с един компетентен отговор, че в нашият блок на никой не му се занимава, а аз не съм много навътре с тълкуването на закони. Благодаря. Титла: Re: Въпрос относно органи на управление ЗУЕТ Публикувано от: nobreak в Ноември 10, 2012, 11:21:50 Отговорих си на въпросите.
|