|
Титла: Кой трябва да плаща таксите за входа? Публикувано от: mariqn в Декември 21, 2010, 08:05:48 Мариян Петров имам запитване кой трябва да плаща входните такси и ремота на асансьора наематела ипи хазаина, имам инфорация че трябва дада ги поема хазаина но несъм сигорен моля ще чакам за отговор
Титла: Re: Кой трябва да плаща таксите за входа? Публикувано от: Rose в Декември 22, 2010, 04:27:57 Ремонта на асансьора се поема от бюджета на етажната собственост - ако няма такъв - трябва да се вдигнат текущите такси, които са за сметка на наемателя.
|