Интернет - кафене за юристи

Начало => Правни въпроси онлайн => Темата е започната от: mariqn в Декември 21, 2010, 08:05:48



Титла: Кой трябва да плаща таксите за входа?
Публикувано от: mariqn в Декември 21, 2010, 08:05:48
Мариян Петров имам запитване кой трябва да плаща входните такси и ремота на асансьора наематела ипи хазаина,  имам инфорация че трябва дада ги поема хазаина но несъм сигорен                                                                                                                                             моля ще чакам за отговор


Титла: Re: Кой трябва да плаща таксите за входа?
Публикувано от: Rose в Декември 22, 2010, 04:27:57
Ремонта на асансьора се поема от бюджета на етажната собственост - ако няма такъв - трябва да се вдигнат текущите такси, които са за сметка на наемателя.