|
Титла: Припознаване на дете Публикувано от: perla в Септември 19, 2010, 07:40:14 Здравейте, живея на сем. начала с мъж, от когото чакам дете. Нотариално заверена декларация за припознаване, предоставена в род. заведение, достатъчна ли е за законова връзка между бащата и детето? Нужен ли е адвокат за изготвяне на декларацията?
|