Интернет - кафене за юристи

Гражданско право => Трудово и осигурително право => Темата е започната от: SMITH 357 в Октомври 31, 2009, 09:38:04



Титла: Купуване на трудов стаж
Публикувано от: SMITH 357 в Октомври 31, 2009, 09:38:04
През 1982-84 год. съм следвал две години редовно обучение в полувисшия институт по съобщенията "Аврам Стоянов" в София. Напуснах без да съм се дипломирал. Имам ли възможност да си "купя" тези две години за трудов стаж? Благодаря!