Страници: [1]   Надолу
  Разпечатай  
Автор Тема: Професионално застраховане  (Прочетена 129 пъти)
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
dimiterpetrov85
Потребител
*

Липсва Липсва

Публикации: 3

Ел. поща
« : Октомври 21, 2021, 05:33:06 »

Привет! Имам фирма, която се занимава с производството на финна електроника, която ще започвам да изнасям за чужбнина скоро. Досега работих предимно на Българския пазар и съм изнасял малко, но за щастие бизнеса върви добре и вече смятам да се ориентирам за външния пазар. Дотук добре, но вече стоката, която изнасям е в по-големи количства и желая да обезпеча своята стока. Бихте ли ми споделили ваш опит със застрахователи на товар и стока, защото вече е време и аз да започна да застраховам своята стока.
Активен
peterivanov14
Потребител
*

Липсва Липсва

Публикации: 4

Ел. поща
« Отговор #1 : Октомври 24, 2021, 02:36:35 »

Привет колега! Срахотно е че българи развиват производство в България и още повече го изнасят навън. Повече хора трябва да има като теб, защото не може само да се предлагат услуги и да си мислим, че имаме икономика. За застраховки на товари ти предлагам да се обърнеш към I&G Brokers като съм сигурен, че ще ти свършат работа. Запознат съм с техните застрахователни услуги и мога да ти гарантирам, че предлагат подобни застрахователни услуги. Лидер в бранша са и офертата, която ще ти предложат също ще е добра, ако не и най-добрата, която можеш да получиш в България. Успех с бъдещите начинания и продължавай да дерзаеш!
Активен
dimiterpetrov85
Потребител
*

Липсва Липсва

Публикации: 3

Ел. поща
« Отговор #2 : Октомври 25, 2021, 07:46:41 »

Здравей, мерси за препоръката. Доста добри мнения ми се насъбраха за този застраховател. Мисля да си сключа направо при тях. Посетих им офиса, много добра оферта ми дадоха, така че най-вероятно ще е там.
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Разпечатай  

Отиди на: