Страници: [1]   Надолу
  Разпечатай  
Автор Тема: Въпрос относно предаване на фирма за събиране за вземания, без теглен кредит?!?!  (Прочетена 140 пъти)
0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
Иванов_Рс
Потребител
*

Карма: +0/-0
Липсва Липсва

Публикации: 1


Ел. поща
« : Юни 06, 2018, 10:08:53 »

 Здравейте, вчера ме сполетя следната участ - жена ми получи заповед за изпълнение по чл. 411, ал. 3 ГПК, за стока на изплащане, която е взела от М-тел, 2014 година, не е платила последните три вноски, кредитът е цедиран и е предадена на външна фирма за събиране. Парадоксалното е, че жена ми никога не е имала каквито и да било отношения с М тел, никога. Теглили сме кредити редовно, и това никога не се е появявало в кредитната и история, винаги сме били редовни и коректни платци. Към момента сумата която трябва да платим е 600 лева, имаме опция за възражение в 14 дневен срок. Не знам какво да правим, категорично не сме вземали каквото и да било от М тел, моля за съвет.
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Разпечатай  
 
Отиди на: