Страници: [1]   Надолу
  Разпечатай  
Автор Тема: Чл. 20, ал.3, т.4 от Н за водене, съхраняване и достъп до ТР  (Прочетена 1265 пъти)
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
olya_vt
Потребител
*

Карма: +0/-0
Липсва Липсва

Публикации: 1


Ел. поща
« : Април 25, 2012, 10:40:55 »

Здравейте
Т.к. имаме неоткриваем съдружник, и нито може да му връчим покана, нито да получим писмено съгласие с решението, нито подпис в-у прот. от ОС за смяна на управител, означава ли това че не може да впишем новия управител т.к. не може да изпълним изискванията на чл. 20(3)т.4 от Наредбата, въпреки че неговия глас не е необходим за вземане на решението?  Заличаването на стария у-л може по чл. 141(5) от ТЗ. Притеснява ме това че пише доказателства че Всички съдр. са получили покана или е видно че Всички с-ци са присъствали?
Предварително благодаря
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Разпечатай  
 
Отиди на: