Страници: [1]   Надолу
  Разпечатай  
Автор Тема: Тормоз над припознато дете  (Прочетена 903 пъти)
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
shopova
Потребител
*

Липсва Липсва

Публикации: 3

Ел. поща
« : Януари 25, 2012, 01:31:30 »

искам да попитам:имам дете на 2г.живеем с баща му без брак.искам да се разделим.припознал го е което на мен не ми е проблем.причините заради които искам да се разделим са психически тормоз и скандали.посягал ми е няколко пъти с шамари и 2 пъти се е опитвал да ме души.няма свидетели на това нито съм имала синини,за да изкарам медицинско.когато се разкрещи малкия ме е прегръщал понякога все едно,че се опитва да ме предпази.моля ви отговорете!мисля,че и за мен и сина ми е по-добре да се разделя с баща му.какви са шансовете детето да остане с мен и какво трябва да направя.благодаря ви
« Последна редакция: Януари 26, 2012, 12:50:48 от 1000 » Активен
Теофана Драгиева
Джедай

Липсва Липсва

Публикации: 302

« Отговор #1 : Януари 25, 2012, 09:11:12 »

Опитахте ли да сключите споразумение по чл.127 ал.1 от Семейния кодекс?
Ако не успеете, ще се наложи да се обърнете към съда. При всяко положение Ви трябва адвокат.  Ако не можете да си го позволите се обърнете към Националното бюро за правна помощ.
Активен
shopova
Потребител
*

Липсва Липсва

Публикации: 3

Ел. поща
« Отговор #2 : Януари 26, 2012, 07:40:49 »

не съм пробвала още.живеем заедно и ме е страх да се изнеса понеже ме е заплашвал,че ще ме убие,но няма да ми даде детето.и понеже не съм сигурна че ще се съгласи  и нямам възможност за адвокат искам да питам-във всеки град ли има такова бюро и как да разбера къде се намира?благодаря ви за отговора
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Разпечатай  

Отиди на: